(03435)2-30-04 | [email protected]
Гість [Вхід] [Реєстрація]

Матеріально - технічне забезпечення

Державні ресурси

 

Соціальні ресурси

 

 

Матеріально – технічне забезпечення
Рогатинської спеціальної школи

Рогатинська спеціальна школа Івано- Франківської обласної ради для здійснення освітньої діяльності забезпечена навчальними приміщеннями, майном та земельною ділянкою та має документи, які засвідчують право власності чи користування майном для провадження освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти, що ліцензується:

державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серія ЯЯ № 126174 від 17 серпня 2007 року загальною площею 1,0474га;
технічний паспорт на будівлі площею 2996,3 , виданий 9 вересня 2011 року Івано – Франківським ОБТІ.

Усі приміщення та будівлі відповідають ДСПіН для спеціальних шкіл, затверджених спільним наказом МОНУ і МОЗУ № 144 від 20.02.2013 року.
Основні характеристики:
1. Будівлі введені в експлуатація у 1905 та 2011 роках – 7 ( відокремлені) : основна ( навчальний корпус з прибудовою спортивно – гімнастичного залу), адміністративний корпус, спальний корпус,господарська будівля із гаражами , котельня, медичний блок ( передано в оренду), навчально - виробничі майстерні.
2. Навчальні кабінети –10, в тому числі корекційно - розвиткових предметів - 2.
3. Кабінет психологічної служби, оснащений згідно вимог Положення про психологічну службу системи України.
4. Спалень - 14, в них ліжкомісць – 120
5. Кількість санвузлів – 9, душові кімнати- 4( в них душевих кабінок 12).
6. Площа харчоблоку 135,8 м.кв . – з них зала для одночасного прийому їжі – 88,4 м.кв., місць для одночасного прийому їжі в одну зміну-84. Харчоблок відповідає всім вимогам НАССР, з посудомийною кімнатою, кладовою, гардеробом.
7. Майстерні – комбінована для навчання та обробки деревини, площею 45,4 м.кв., обладнана сучасними станками. Кабінет для обслуговуючої праці площею 48,1 м.кв, відповідно оснащений.
8. Кабінет інформаційно - комунікаційних технологій на 12 робочих місць , комп»тер вчителя, оснащено інтерактивною дошкою.
9. Спортивно - гімнастична зала оснащена згідно вимог та дооснащені тренажерною залою. Спортивний інвентар різноманітний, у достатній кількості.
10. Актова зала на 120 місць оснащена музичною та озвучувальною апаратурою.
11. Бібліотека : читальна зала та книгосховище. Робота шкільної бібліотеки спрямована на допомогу педагогічного колективу в освітньому процесі. Школа забезпечена навчально – методичною літературою відповідно до вимог програм. Своєчасно і в повному обсязі здійснюється подання заявки на підручники. У шкільній бібліотеці у наявності книга бібліотечного фонду, на достатньому рівні ведуться: книга сумарного обліку, бібліотечного фонду; реєстраційна картотека руху підручників; книга обліку підручників за класами; формуляри читачів. Приміщення бібліотеки відповідає санітарно – гігієнічним вимогам збереження фонду навчальних книг.
12. Медичний блок розміщений на першому поверсі згідно вимог, загальнолікарський та маніпуляцій , ізолятор. В медичному блоці є все необхідне для лікування дітей :небулайзери, ростомір,вага,бактерицидні лампи, тискомір, глюкометр , інший медичний інструментарій та обладнання.Усі вимоги ДСПіН щодо організації роботи кабінетів медичного блоку дотримано.
13. Пральня загальною площею 97,4 розміщена в приміщенні спального корпусу, складається з пунктів прийому брудної і видачі попраної білизни, пральні, приміщення для сушіння і прасування речей.
14. Котельня загальною площею 16 м.кв. розміщена у відокремленій будівлі. Встановлено 4 котли КОЛВІ -2, « Данко»-1, « ALTAIR 100»-1,
стальні водогрійні, газові лічильники та 4 котельні загальною площею 17 м.кв.
15. Ігрові та спортивні майданчики площею 560 м.кв, вуличні тренажери знаходяться у належному стані .
16. Сад та декоративно – ландшафтні ділянки доповнюють благоустрій території. Площа території, що прибирається 2335,5
17. Комунікації :
система газопостачання розмежована;
система водопостачання відремонтована;
система водовідведення в задовільному стані;
протипожежна система улаштована , згідно вимог.
18. Автогараж на 2 транспортні одиниці: мікроавтобус - ГАЗ 332213, 2006 року, автомобіль ВАЗ211440-110, 2011 року в задовільному стані.

Будівлі забезпечують чіткий розподіл на основні функціональні групи приміщень, зокрема: навчальні , житлові, загальношкільні,обслуговуючі,
кімната для лагодження одягу, кімнатою особистої гігієни дівчаток, кімнатою для зберігання сезонного одягу та взуття, кімнатою для сушки взуття, духовним куточком, відпочинковою кімнатою тощо.

Проведення освітнього процесу на належному рівні забезпечують усі приміщення школи. Обслуговуючим персоналом школи постійно підтримується належний санітарно – естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.

Ефективне використання навчально – матеріальної бази школи допомагає забезпечувати виконання основних положень Державного стандарту базової і повної середньої освіти та виховання успішного громадянина України.

Прикріплені документи: